پنجشنبه 5 مرداد 1396
اگر چه سازمانهای صنعتی ، همواره تلاش خود را در جهت افزایش تولید ، کسب سود حداکثری و دستیابی به موفقیت های روز افزون در عرصه های ملی و بین المللی به کار می بندند ، اما این حقیقت را به خوبی دریافته اند که با پاسخ مناسب و واکنش اخلاقی صحیح به انتظارات و مطالبات اجتماعی پیرامون خود می توانند به بهترین شکل از این ظرفیت موجود برای پیشبرد سیاست های کلی نظام و تحقق اهداف والای سازمانی خود بهره مند گردند.
پروژه جداسازی برش سبک LTE Splitting مجتمع پتروشیمی نوری، با پیشرفت 68 درصدی در حال اجرا می باشد.
اولین تور علم و فناوری استان بوشهر در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و به منظور آشنایی هرچه بیشتر شرکت های دانش بنیان و تبادل تجربیات و اندوخته ها با مجموعه های پتروشیمی ، روز سه شنبه 20 تیرماه 96 به میزبانی واحد پژوهش و فناوری شرکت پتروشیمی نوری در سالن اجتماعات این مجتمع عظیم آروماتیکی برگزار شد.
بیست و دومین کنگره جهانی نفت در حالی از فردا (۱۸ تیرماه، نهم ژوئیه) در استانبول آغاز به‎ کار می‎کند که پیش‎بینی‎ها حاکی از آن است که پسابرجام، مشارکت نمایندگان شرکت‎های E&P ایرانی و همچنین کمیته جوانان صنعت نفت ایران در این کنگره، حضور متفاوتی را برای ایران رقم بزند.
برای اولین بار در سطح پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی‌پارس(عسلویه)، بیمه مسئولیت مدنی(عمومی) درقبال اشخاص ثالث جهت مراجعین و بازدیدکنندگان از مجتمع پتروشیمی نوری به مرحله اجرا درآمد.
شرکت پتروشیمی نوری در سه ماهه اول سال جاری با تولید 1.240.000 تن ، به رکورد 108 درصد ظرفیت اسمی دست یافت.
با حلول هلال ماه شوال و همزمان با سراسر کشور ، نماز با شکوه عید سعید فطر روز دوشنبه 5 تیرماه سال 1396 در مسجد الزهرا مجتمع پتروشیمی نوری و با استقبال بی نظیر کارکنان این شرکت برگزار گردید .
شرکت پتروشیمی نوری ، هر ساله با تاسی از سنت حسنه افطاری دادن ، علاوه بر برگزاری ضیافت های ویژه برای خانواده کارکنان ساکن در شهرهای مختلف منطقه ، شبی از لیالی پر فیض ماه رمضان ، با گسترانیدن سفره ها ی نور و معنویت و یکدلی ، خود را برای میزبانی صمیمانه از مدیران و سرپرستان تلاشگر و خستگی ناپذیر مجتمع مهیا می سازد.
قرآن ، کلام اسرار آمیز و مملو از حکمت خداوند رحمان و معجزه ی جاوید حضرت خاتم است. کتاب مقدسی که برای هر انسان حق جو ، مهربان ترین مونس و روشن ترین راهنمای جاودانه ی آسمانی است.