یکشنبه 2 مهر 1396
برج جداسازی ترکیبات فوق سبک از برش سبک پتروشیمی نوری روز چهارشنبه 29 شهریورماه سال جاری با موفقیت نصب شد.
گروه کوهنوردی شرکت پتروشیمی نوری ، مردادماه سال 96 ، قله 4180 متری هفت تنان در زردکوه بختیاری را با موفقیت فتح نمود.
در آستانه عید سعید غدیر ،شرکت پتروشیمی نوری از کارمندان نمونه خود در سال 95 با برگزاری آئین بزرگ شکوه خدمت ، تجلیل نمود.
همزمان با سراسر کشور ، نماز پر شکوه عید سعید قربان و سنت حسنه ذبح قربانی ، روز جمعه 10 شهریورماه سال جاری در مسجد الزهرا مجتمع پتروشیمی نوری برگزار شد.
این گزارش ، روایتی است تصویری از تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر کارکنان شرکت پتروشیمی نوری در شرایط هوایی گرم و طاقت فرسای اقلیم جنوب کشور و همت بلند این دلیرمندان عرصه صنعت ، برای راه اندازی چرخه تولید و اقتصاد میهن همیشه سربلندمان ، ایران عزیز ...
شرکت ملی نفت ایران ، طی نامه ای در تاریخ هشتم مردادماه سال جاری ، از فعالیت های ارزنده و موثر آقای علی راه نشین در کمیته ملی جوانان صنعت نفت تقدیر کرد.
دومین مانور آمادگی واکنش در شرایط اضطراری سال 1396 با همکاری واحدهای ایمنی و آتش نشانی، درمانگاه، بهره برداری، حراست، امور اداری، تعمیرات، بازرگانی و خدمات فنی و پایگاه بسیج ذوالفقار مجتمع ،در موقعیت مخازن ذخیره برگزار گردید.
برج T-9701 پروژه LTE SPLITTING شرکت پتروشیمی نوری پس از چهار ماه و با گذر از مسیرهای صعب العبور و بسیار دشوار ، از محل ساخت تا مقصد ( اراک به عسلویه ) روز جمعه ششم مردادماه سال جاری ، وارد این مجتمع گردید.
اگر چه سازمانهای صنعتی ، همواره تلاش خود را در جهت افزایش تولید ، کسب سود حداکثری و دستیابی به موفقیت های روز افزون در عرصه های ملی و بین المللی به کار می بندند ، اما این حقیقت را به خوبی دریافته اند که با پاسخ مناسب و واکنش اخلاقی صحیح به انتظارات و مطالبات اجتماعی پیرامون خود می توانند به بهترین شکل از این ظرفیت موجود برای پیشبرد سیاست های کلی نظام و تحقق اهداف والای سازمانی خود بهره مند گردند.
پروژه جداسازی برش سبک LTE Splitting مجتمع پتروشیمی نوری، با پیشرفت 68 درصدی در حال اجرا می باشد.